F1390 Play-Doh Dondurma Arabası / +3 yaş
F1390 Play-Doh Dondurma Arabası / +3 yaş
F1390 Play-Doh Dondurma Arabası / +3 yaş
F1390 Play-Doh Dondurma Arabası / +3 yaş
F1390 Play-Doh Dondurma Arabası / +3 yaş
F1390 Play-Doh Dondurma Arabası / +3 yaş

F1390 Play-Doh Dondurma Arabası / +3 yaş (HSB.C.F1390)

Marka : Hasbro
Fiyat : ₺338,49(KDV Dahil)
:

 

Play-Doh Dondurma Arabası mahallenize geldiğinde herkes yanına koşacak. Çocuklar 250'nin üzerinde farklı kombinasyonla Play-Doh tatlıları hazırlayıp dondurma arabasının penceresinden aileleri ve arkadaşlarıyla paylaşabilecek. 20 Play-Doh aleti ve 5 kutu oyun hamuruyla yaratıcılıklarının sınırı yok. Oyun setinin arkasında tüm aletleri koyabileceğiniz bir alan olması ve tentenin katlanabilmesi seti saklamayı kolaylaştırıyor.

İçindekiler: dondurma arabası oyuncağı ile takılıp çıkarılabilen silindir sap, süsleme aleti, 2 pasta kalıbı, 3 damga, 2 kalıp, 2 kap, 2 külah, 3 kaşık, 2 tabak, servis aksesuarı, oyuncak bıçak ve 5 kutu Play-Doh Marka Oyun Hamuru (toplam net ağırlık 283 g).

EVİNİZDEKİ DONDURMA ARABASI: Bu Play-Doh dondurma arabası mahallenize geldiğinde herkes yanına koşacak. Pek çok yaratıcı olanak sayesinde bu oyuncakla oynamak çok tatlı.

TÜM PARÇALARI İÇİNDE SAKLAYIP KATLAYIN: Oyun setinin arkasında oyun hamuru kutularını ve aksesuarları koyabileceğiniz bir alan var. Ayrıca, oyun setini kaldıracağınız zaman ön tenteyi aşağı doğru katlayarak daha az yer tutmasını sağlayabilirsiniz.

5 RENK PLAY-DOH: 56 gramlık kutulardaki, toksik madde içermeyen Play-Doh oyun hamuru; pembe, beyaz, turuncu, mavi ve yeşil olmak üzere 5 renkte sunuluyor.

ÇOCUKLAR 250'DEN FAZLA KOMBİNASYON YAPABİLECEK: Çocuklar, 20 alet ve 5 renkten yararlanarak Play-Doh ile külah dondurma, dondurmalı sandviç ve yaratıcı dondurma çeşitlerinin çok sayıda farklı kombinasyonunu hazırlayabilecek.

3 YAŞ VE ÜZERİ ÇOCUKLAR İÇİN EĞLENCELİ BİR HEDİYE: Çocuklar hazırladıkları dondurmaları, yaklaşık 33 cm genişliğinde ve 30 cm yüksekliğindeki dondurma arabasının penceresinden "müşterileriyle" paylaşabilecek. Doğum günleri, tatiller ve oyun günleri için mükemmel bir hediye.

• 3 yaş ve üzeri içindir.

• Ebeveynin dikkatine: Buğday içerir.
• Toksik madde içermez. ASTM D-4236 ile uyumludur.
• Oyun hamuru yenmemelidir.
• Bir yetişkin tarafından kurulması gerekir.
• Ürün ve renkler farklılık gösterebilir.
• Temizlemek için kurumasını bekleyin, ardından kazıyın veya elektrik süpürgesiyle toplayın.
• Çocuğun yaşına ve beceri seviyesine göre oyun hamurlarıyla yapılan şekiller farklılık gösterebilir.

Ürün Ambalaj Ölçüsü: 35x32.7x9 cm
Desi değeri:4