E6709 Disney Frozen 2 Elsa / +3 yaş
E6709 Disney Frozen 2 Elsa / +3 yaş
E6709 Disney Frozen 2 Elsa / +3 yaş

E6709 Disney Frozen 2 Elsa / +3 yaş (HSB.V.E6709)

Marka : Hasbro
Fiyat : ₺232,97(KDV Dahil)
:
Disney'in Frozen/Karlar Ülkesi 2 filminde, antik bir büyü uykudan uyanıyor ve Elsa evinden uzaklara seyahat ederek güçlerini test edip nasıl biri olması gerektiğini keşfediyor. 

Örgülü uzun sarı saçlara sahip Elsa’nın oyuncak bebeğiyle çocuklar, Disney Frozen 2 filminden sahneleri yeniden canlandırabilecek. Bebeğin, filmden ilham alınarak tasarlanan mavi tonlarında muhteşem bir giysisi ve çıkarılabilir çizmeleri var. Çocuklar filmdeki sahneleri canlandırmak veya yeni sahneler hayal etmek için oyuncak bebeğin 5 eklem noktasını kullanarak Elsa'ya farklı pozlar verdirebilecek. 

Çocukların çok sevdiği Elsa, Anna, Kristoff, Sven ve Olaf gibi karakterleri içeren sahneleri yeniden canlandırmak için diğer Disney Frozen oyuncak bebeklerine ve oyun setlerine de göz atın. (Her biri ayrı satılır. Stoklarla sınırlıdır.) 


• İçindekiler: oyuncak bebek, giysi, apolet ve çizmeler.


• DISNEY FROZEN FİLMLERİNDEN ELSA: Disney Frozen filmlerinin çok sevilen kahramanı Elsa'nın oyuncak bebeği Disney Frozen 2 filmindeki elbisesini giyiyor.

• FİLMDEN İLHAM ALAN AÇIK MAVİ KIYAFET: Mavi tonlarındaki muhteşem giysisi, Disney Frozen 2 filmindeki elbisesiyle aynı tarzda.

• UZUN SARI SAÇLAR: Çocuklar, Elsa oyuncak bebeğin örgüyle tarz katılmış uzun sarı saçlarıyla oynamaya bayılacak.

• EĞLENCELİ POZLAR: 5 eklem noktasıyla farklı pozlar deneyin ve Disney Frozen filmlerinden istediğiniz sahneyi canlandırın.

• 3 YAŞ VE ÜZERİ ÇOCUKLAR İÇİN: Disney Frozen filmlerinin hayranlarına, filmden sahneleri oynayabilecekleri veya kendi sahnelerini oluşturabilecekleri bu Elsa oyuncağını doğum günü veya tatil hediyesi olarak da verebilirsiniz.

Tek paket ölçüsü: 5 x 17 x 36 cm
Net ağırlık: 0,108

• 3 yaş ve üzeri içindir.

• UYARI: BOĞULMA TEHLİKESİ - Küçük parçalar. 3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir.


© 2019 Hasbro. Tüm Hakları Saklıdır. © Disney