678870 Sakın Söyleme
678870 Sakın Söyleme

678870 Sakın Söyleme (030.678870)

Fiyat : ₺203,99(KDV Dahil)
:
Sam Games Sakın Söyleme Kutu Oyunu Bu Oyunda Evet ya da Hayır demek Yasak! 7’den 70’e tüm ailenin oynayabileceği bu oyunda sizi şaşırtmak ve yasak kelimeleri söylemeye zorlamak için hazırlanmış tam 900 adet soru var.

Yetişkin ve çocuk kartlarından herhangi birini çek, karttaki soruları karşındaki kişiye sorarak onun evet ya da hayır demesini sağla. Yasak kelime söylendiği anda zile basan puanı kapar! Tarih, coğrafya, müzik, spor ve TV gibi birbirinden farklı kategorilerden hazırlanmış sorular ile dikkatinizi ölçerken çok eğleneceksiniz!

Dikkat Artıran Sorular: Bu harika kutu oyununun içinde yer alan sorular, çocukların dikkatini artıran özeliklerden oluşuyor. Pek çok alan içinden özenle seçilerek hazırlanan sorulara gerekli yanıtları vermek için, her zaman dikkatli olması gereken çocuklar bu sayede, gelecek hayatlarında faydalanabilecekleri bir özellik kazanıyor.
Hızlı Düşünme Yeteneği: Oyunda çocuklar için hazırlanan sorulara en kısa zamanda cevap verilmesi kuralı, onların hızlı düşünme yeteneklerini geliştirmesi açısından tasarlanmış önemli özelliklerden biri olarak dikkat çekiyor. 

Her Yaşa uygun İçerik: Oyun içerisinde çocuklar ve yetişkinler için olmak üzere ayrı olarak tasarlanan sorular sayesinde her yaş grubu tarafından kolaylıkla oynanabiliyor.
 
Kutu Ölçüsü: 35.5 x 5 x 24.5 cm
Oyuncu Sayısı: 2-6
Yaş: 7+